...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Zât acolo odată!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
TaeMin

TaeMin


Mesaje : 22
Data de inscriere : 23/01/2011

Zât acolo odată! Empty
MesajSubiect: Zât acolo odată!   Zât acolo odată! I_icon_minitimeDum Ian 23, 2011 9:09 am

Uau... cine și-ar fi închipui că de aproape e așa... mare? Trebuia să ajung nu-știu unde să fac nu-știu-ce. Am dat din umeri zi am intrat in clădire.. uau, numai oameni din afaceri.. ce treaba am eu cu ei?M-am așezat pe o bancă și am început să dau dn picioare.
Sus In jos
Dean

Dean


Mesaje : 169
Data de inscriere : 23/01/2011

Zât acolo odată! Empty
MesajSubiect: Re: Zât acolo odată!   Zât acolo odată! I_icon_minitimeDum Ian 23, 2011 9:56 am

Eram de cateva zile in oras ,si ca de obicei trebuia sa fac"inventarul" lucrurilor,sa vad daca Statuia Libertaii nu s`a mutat cumva mai incolo,prostii ce imi treceau prin cap.Imi luasem si o harta,sa nu ma ratacesc,tot degeaba,nici daca as fi inteles ce scria pe ea nu ma descurcam,era un dar al meu,nu stiam daca se mosteneste,dar eram sigur ca eu il am.Am privit cladirea cea mare ce mi se ivi in cale,am analizat`o putin holbandu`ma,apoi am psit inauntru cu putin frica sa nu fiu dat afara in suturi,nu prea stiam regulile corasului.
Sus In jos
TaeMin

TaeMin


Mesaje : 22
Data de inscriere : 23/01/2011

Zât acolo odată! Empty
MesajSubiect: Re: Zât acolo odată!   Zât acolo odată! I_icon_minitimeDum Ian 23, 2011 11:00 am

Am văzut pe cineva că intră..hm semăna cu băiatul acela..Dean. M-am ridicat și m-am îndreptat spre el printre toți oamenii ăia. Poate aveam norocul și plecam de aici că sincer nu mai vroiam să aflu ce am de făcut.. cine știe.
Sus In jos
Dean

Dean


Mesaje : 169
Data de inscriere : 23/01/2011

Zât acolo odată! Empty
MesajSubiect: Re: Zât acolo odată!   Zât acolo odată! I_icon_minitimeDum Ian 23, 2011 11:44 am

Prea multa lume,ametesc.. mi`am dus mainile la urechi strangand din ochi,aveam auzul foarte sensibil si galagia din jur ma facea sa simt ca imi explodeaza capul.
Sus In jos
TaeMin

TaeMin


Mesaje : 22
Data de inscriere : 23/01/2011

Zât acolo odată! Empty
MesajSubiect: Re: Zât acolo odată!   Zât acolo odată! I_icon_minitimeLun Ian 24, 2011 7:04 am

L-am auzit și fără să mai fac altceva l-am tras de mână afară din clădire. Dacă e prea multă gălăgie acolo..ia să fii cu mine odată pe scenă. spun și-i dau drumul.
Sus In jos
Dean

Dean


Mesaje : 169
Data de inscriere : 23/01/2011

Zât acolo odată! Empty
MesajSubiect: Re: Zât acolo odată!   Zât acolo odată! I_icon_minitimeLun Ian 24, 2011 9:31 am

Am tresarit speriat cand am simtit ca cineva ma tras afara,apoi l`am privit derutat pe baiat,dupa ce l`am auzit vorbind am zambit chinuit.
Nu merci,am auzul sensibil rau.. am strambat din nas
Sus In jos
Continut sponsorizat





Zât acolo odată! Empty
MesajSubiect: Re: Zât acolo odată!   Zât acolo odată! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Zât acolo odată!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
... :: City :: Empire State Building.-
Mergi direct la: